Sportski savez Grada Zagreba 12. svibnja 2026. uputio je obavijest korisnicima sredstava iz Plana sredstava za sufinanciranje Programa javnih potreba u sportu Grada Zagreba za 2026. godinu, koju potpisuje glavna tajnica Suzana Šop, o obustavi daljnje isplate financijskih sredstava. Riječ je korisnicima koji su prekršili svoje ugovorne obveze i nisu dostavili dokumentaciju o pravdanju sredstava.
Cijelu obavijest možete pročitati u pdf-u.

